O mně

 

Začala jsem stárnout. Ne dneska, ani včera... stárnu od svých dvaceti (někdo by řekl od narození :-)), ale před tím to nebylo vidět. A pak jednou koukám do zrcadla a tu je vráska, tu větší a celý obličej už tak nějak není, co býval. Rozhodně nejsem pro chirurgické omlazovací zákroky, a tak zbývá vnější neinvazivní péče.

Hledala jsem, jak pomoci pleti stárnout pomaleji, nebo dokonce dělat, že se mě to netýká. A vlastně jsem nenašla nikoho, kdo by nabízel pečující kosmetiku zaměřenou pouze na ženy nad 40 let. Navíc jsem se v tom nepřeberném množství produktů a značek, které jsou všude k dostání, začala ztrácet.

A pak jsem dostala nápad! Celý život jsem snila o tom, že budu dělat něco víc “holčičího” – kabelky, botičky, “hadříky”, kosmetiku, šperky… No, na žádném z pohovorů mě nechtěli, protože nemám odpovídající praxi a zkušenosti – jak asi, když mně nechtějí?? Pracovala jsem totiž ve firmách, které byly “chlapské” – dráty, kabely, transformátory, hnojiva…

Proč tedy teď nespojit příjemné s užitečným? A rozhodla jsem se založit si e-shop s kosmetikou. A zároveň jsem chtěla kvalitu, abych si byla jistá, že půjde o dlouhodobou záležitost. V průběhu hledání mne nadchla péče ve stylu korejské krásy (Korean Beauty), který je dnes už ve světě známým pojmem - odtud název webu. 

V našem obchodě tedy postupně najdete produkty pro každý z deseti kroků pro správnou a efektivní péči o pleť.

Nabídka produktů se rozrůstá pomalu a to je proto, že nejdříve chci mít sama svou osobní zkušenost s každým z nich. Svým dodavatelům věřím, o tom to není, ale jak můžete sdílet nadšení se zákazníky, když sami produkt dokonale neznáte a nemáte s ním svoji vlastní zkušenost?

Téměř půl roku jsem vybírala dodavatele, kteří budou vstřícní, mají výrobu relativně malých sérií, tedy přesněji řečeno prodají i pár set kusů místo deseti tisícových odběrů, netestují své produkty na zvířatech a výrobky jsou v maximální možné míře založeny na přírodní bázi. Neobsahují parabeny ani alkohol.

Stejnou dobu tyto vybrané masky a krémy používám, abych měla jistotu, že fungují. Mám citlivou pleť, kterou jsem navíc poměrně dost poškodila sluněním. Při použití nevhodných prostředků pro péči o pleť mám různé vyrážky nebo dráždivé reakce. Takže i drahá kosmetika, u které by člověk řekl, že musí být kvalitní, mi nedělá dobře. 

Všechny produkty po mém výběru prochází testováním v laboratořích Státního Zdravotnického Ústavu a až po té, co je potvrzena jejich kvalita, je nabízím svým klientům. To víte, na trhu se mohou objevit různé produkty a všelijaké napodobeniny – takhle přesně vím, co prodávám a můžu se za všechny produkty postavit.

Věřím, že si je oblíbíte jako já. A pokud vám vyhovují, dejte mi vědět. Budu moc ráda za vaši zkušenost.

Martina