Zlato v kosmetice

Zlato působí na pleť velmi blahodárně: Dokáže pleť oživit, zajistit její regeneraci, působí velmi dobře proti stárnutí pleti, které zpomaluje a má také výrazné antioxidační účinky. Proto je jeho použití v kosmetice velmi rozšířené a přípravky s obsahem hlavně 24 karátového zlata jsou velmi oblíbené. 

Goldmask1Zlato jako prostředek k omlazení pleti a vyhlazení vrásek znala už Kleopatra. Tato jedinečná ingredience ve své aktivní formě je nezastupitelnou složkou pleťových krémů, sér a masek. Zlato bývá v kosmetice obsaženo buď ve formě koloidního zlata nebo jako mikroprášek a důležité je, zda má kosmetika prokazatelný původ surovin a tedy i obsaženého zlata. 

Pokud je v receptuře znásoben účinek zlata dalšími přírodními složkami, zjistíte, že nemá v péči o pleť konkureci. Například naše pleťová kolagenová maska s obsahem 24 karátového aktivního zlata a bylinnými výtažky působí na pleť hned v několika rovinách: teplem pokožky se aktivují bylinné extrakty, které se snadno vstřebávají do pokožky. Tím se udržuje pleť hladká, zářivá a pružná. Aktivní zlato zpomaluje stárnutí a podporuje regeneraci buněk. Maska doplňuje ztracený kolagen a pleti dodává okamžitě jemný vzhled, hydrataci a pružnost. 

Nezaručíme, že budete vypadat jako Kleopatra, ale vaše pleť bude stejně zářivá a hebká jako ta její! 

Zpět do obchodu