Serum s vitaminem C

O pozitivních účincích vitamínu C na zdraví bylo napsáno mnoho a dost už také o jeho používání v kosmetice. Vitamin C je nenahraditelnou součástí biologických funkcí těla a celkově zdravé kondice.

Kromě celkového vlivu na zdraví je také prokázán jeho antiaging – protistárnoucí – účinek. 

Co všechno vitamin C umí? 

Především redukuje vrásky a zpomaluje tvorbu nových. Dále obnovuje buňky, zvyšuje produkci vlastního kolagenu, celkové zjemňuje pleť a chrání ji před účinky UV záření. Pleť projasňuje a sjednocuje její barvu tím, že zesvětlujepigmentové skvrny. 

VC5bNení to ovšem tak jednoduché, těchto účinků nedocílíte tím, že si budete na obličej přikládat pomeranče. Vitamin C, resp. kyselina L-ascorbová, což je přesný chemický název čistého vitaminu C,  sám velmi rychle oxiduje při kontaktu se vzduchem a tak je potřeba jej nějakým způsobem stabilizovat, aby se mohl v kosmetických výrobcích používat a neztratil v průběhu času svůj účinek.  


Díky moderním technologiím to je možné a vy tak můžete využít koncentrovaný vitamin C (L-AA) pro omlazení pleti, její projasnění a zlepšení celkového vzhledu a redukci vrásek, kterou zaznamenáte už po 1-3 týdnech používání *).

Neutriherbs sérum s vitaminem C obsahuje 20% koncentraci vitaminu C, kyselinu hyaluronovou a výtažky z růže a aloe vera, které spolu tvoří jedinečnou kombinaci pro dokonalý pocit jemně ošetřené pleti. Sérum se rychle se vstřebává a společně s dalšími produkty vitaminové řady poskytne komplexní péči každé ženě, která si touží zachovat mladý vzhled i ve vyšším věku.

*) výsledky jsou individuální a záleží na výchozím stavu pokožky před používáním Séra s vitaminem C. 

Zpět do obchodu